دختر زیبا و مانکن دیروز، و پرستار مهربان امروز..(عکس)

دختر زیبا و مانکن دیروز، و پرستار مهربان امروز..(عکس)
 
دختر زیبای و مانکن دیروز، و www.parsnaz.ir|پرستار مهربان امروز+عکس
 
«فا بیان» دختر ۲۸ ساله فرانسوی است تا چندی قبل مدل لباس بسیار معروفی بود که شرکت‌های بزرگ با او قراردادهای کلانی می‌بستند.
 
عکس او در مجله‌ها و شبکه‌های مختلف تلویزیونی به نمایش در می‌آمد ولی حالا در روستاهای دور دست افغانستان به درمان بیماران می‌پردازد و از زندگی خودش بسیار راضی و خوشحال است چرا که او حالا اسلام را پذیرفته و یک مسلمان است. فابیان با اعتماد به نفس کاملی گفت: «اگر لطف و رحمت خداوند شامل من نمی‌شد، هیچ گاه نمی‌توانستم مسلمان شوم و تا آخر عمرم مانند یک حیوان زندگی می‌کردم. من در آن زندگی فقط به دنبال سیراب کردن هوس و شهوت‌های خود بودم و هیچ اصول و ارزشی برای خود نداشتم. از کودکی آرزو داشتم پرستار شوم، اکنون که مسلمان شده‌ام به آرزوی خود رسیده‌ام.»
 
بله او به آرزوهای خودش رسیده است و حالا راه هدایت را پیدا کرده است. او تا دیروز همه خواسته‌های دنیایی را داشت، ثروت و شهرت و … اما حالا حقیقت را داشت، آرامش را داشت، اعتماد به نفس را داشته چیزی را داشت که قبلاً هیچ‌گاه نداشته، «ایمان».
 
او گفت: «در حال و هوای کودکی همواره خودم را در حالت کمک به کودکان بیمار تخیل می‌کردم اما وقتی بزرگ‌تر شدم، به دلیل زیبایی ظاهری که دارم ناخودآگاه به سمت دنیای مدل کشیده شدم و از شکل من استفاده ابزاری می‌شد، دقیقاً مانند یک وسیله مدت دار که بویی از انسانیت در آن نبود.» این دختر تازه مسلمان شده، همچنین گفت: «تا اینکه برای شرکت در یکی از برنامه‌ها به بیروت پایتخت لبنان دعوت شدم. وقتی به آنجا سفر کردم، صحنه‌هایی دیدم که در همه عمرم مانند آن را ندیده بودم.
 
در آنجا پیش از گذشته از خودم منفور شدم و کم کم به سمت متحول شدن حرکت کردم تا اینکه در نهایت به اسلام که انسانیت واقعی در آن وجود دارد، رسیدم. پس از مسلمان شدن در بیروت به پاکستان سفر کردم و از مرز این کشور به افغانستان رفتم و با کمک به کودکان و مجروحان یکی از آرزوهای دیرینه و کودکی خود را محقق ساختم.» وقتی فا بیان مسلمان شد خیلی‌ها تلاش کردند او را از راهی که انتخاب کرده بود منصرف کنند.
 
«فا بیان» در این باره گفت: «شرکت‌های مدل پس از اینکه از مسلمان شدن من با خبر شدند، سعی کردند مرا به راه قبلی باز گردانند از همین رو هدایای بسیار زیادی برایم فرستادند و پیشنهاد دستمزد سه برابری نسبت به قبل را به من دادند اما من که تازه راه اصلی را یافته بودم، هدایا را پس فرستاده و همه پیشنهادات آنان را رد کردم و اکنون احساس می‌کنم که در خوشبختی کامل به سر می‌برم.”
 
خانواده او هم تلاش زیادی کردند جلوی کار او را بگیرند و اما فا بیان برای راهی که انتخاب کرده بود مصمم بود. حالا او زندگی‌اش را صرف کمک به دیگران می‌کند تا به ما هم یاد بدهد که مهم‌ترین داشته یک انسان ایمان اوست، به خاطر ایمان حتی می‌شود از ثروت و شهرت هم گذشت.
/ 9 نظر / 83 بازدید
دیوونگی

تلاش کن تا دوستی را بیابی که قلبی به وسعت دریا داشته باشد،در ان صورت برای وارد شدن به قلب او نیازی به کوچک کردن خود نداری. از دست دادن دوستان غربت است. امام علی (ع) [گل]

دیوونگی

خوشبحالش ما ایکه ادعای بچه مسلمونی داریم هنوز نتونستیم همچین ایمانی تو دلمون ایجاد کنیم [ناراحت][افسوس][گل]

محمد

وبت خيلي جالبه خسته نباشي با انیمیشن قناری های زیبا http://www.khavaranshop.com/news/1405/ انيميشن مارهاي سمي و کبري http://www.khavaranshop.com/news/1399/ انيميشن طوطي هاي زيبا http://www.khavaranshop.com/news/1402/ انيميشن پروانه هاي زيبا http://www.khavaranshop.com/news/1406/ انیمیشن هلکوپتر نظامی http://www.khavaranshop.com/news/1330/ انيميشن کفشدوزک http://www.khavaranshop.com/news/1409/ بروزم خوشحال مي شم اگر سر بزني

امیر

سلام وبلاگ جالبی داری آپم خوشحال میشم به وبلاگم سر بزنی http://10jokes.persianblog.ir

مرتضی

امیدوارم که ما هم به قدر ادعایمان بتوانیم عمل کنیم.[لبخند][گل]

پونه

سلام عزیزم.لطف کردی.روزتم مبارک[لبخند]مطلبتم خوندم,خداروشکر که یه نفرم به جامعه پزشکی اضافه شده که به مردم کمک می کنه[گل]

لاله

سلام عزیزم مرسی اومدی پیشم [شوخی]منم لینکت کردم [لبخند]

ملوس

بابا به خدا ایول داره ما که بچه مسلمونیم تو شهرت وبول غر ق شدیم

صدیقه

دستانی که کمک می کنند مقدس تر از لب هایی هستند که دعا می کنند. امیدوارم ما هم مثل این دختر خانوم یه روزی ایمان واقعی پیدا کنیم.موفق باشین[گل]